تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر با اسانسور پارکینگ،اندیشه63

75متر با اسانسور پارکینگ،اندیشه63

1 سال پیش در مشهد

متراژ
75
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬733٬000 تومان
بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِیم
إِنَّ اللَّهَ یَرْزُقُ مَنْ یَشَاءُ بِغَیْرِ حِسَابٍ/خدا هرکس را که بخواهد بیشمار روزی میدهد
مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ/از جایی که گمان ندارد
_______________________________________
✳️مهندس هوشمند هستم مشاور برتر منطقه شهرک غرب
✳️موارد خود را به من بسپارید تا به هوشمندانه ترین طریقه به نتیجه دلخواه برسید
---------------------------------------------------------------
✔️آپارتمان قولنامه وکالتی ،در اندیشه

✴️نزدیک حاشیه
✴️وقتی خونه نورگیرش خوب باشه حس شادابی خاصی رو تجربه میکنید

⚜️املاک میهن⚜️
⚜️تیم برتر معاملات شهرک غرب⚜️
⚜️مهندس هوشمند ✴️ فرهاد صداقت⚜️