تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر سالن دلباز تمیز / نزدیک به بلوار اصلی

75متر سالن دلباز تمیز / نزدیک به بلوار اصلی

1 سال پیش در اهواز

متراژ
75
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬200٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه

⚜️ مشاورین املاک کاشانه ⚜️
« کد رسمی اتحادیه : 3572 »
« مدیریت : عادی زاده »

⬅️ نشانی دفتر املاک کاشانه :
کیانشهر _ بلوار اصلی ارتش _ نبش خیابان رز 12
........................................................................

مشاعات تمیز _ درب ورود ضد سرقت _ خوش نقشه _ سالن نور گیر یه تیکه و دلباز قابل چیدمان _ فول کاغذ دیواری _ سقف کناف نور پردازی شده _ دو خواب کمد دیواری سرتاسری _ آشپزخونه بانو پسند فول کمدبندی _ گاز صفحه ای _ هود لمسی

⬇️ فایل های فروش :

75 متر طبقاتی لادن ساخت 1400 فی 1/850
78 متر سال ساخت 96 شقایق 1/650
80 متر مریم سال ساخت 98 فی 1/800
81 متر رز سال ساخت 99 فی 1/800
83 متر طبقاتی رز قیمت متری 24 ملیون
85 متر لاله کلید اول شرایط خرید عالی
90 متر لادن سال ساخت 96 فی 1/850
105 متر رز کلید اول شرایط خرید عالی
135 متر طبقاتی مریم متری 27 ملیون
.
.
.
.
⬅️ با هر بودجه و سلیقه ای که دارید ملک مورد نظرتون موجود میباشد کافیه تماس بگیرید

☎️پاسخگوی 24 ساعته☎️

چهار واحدی / طبقاتی / ویلایی
زمین / کیانشهر / مهرشهر / ویلاشهر