تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر،فول امکانات

75متر،فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
75
ساخت
1397
قیمت کل
5٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬333٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
75متر،2خواب،
بسیار خوش نقشه با چیدمانی بینظیر،
نورگیر بینظیر،آفتابگیر بسیار عالی،
0 تا 100 بازسازی شده،
اتاق خواب ها قابلیت استفاده از تخت 2نفره،
حمام مستر،بالکن بزرگ ک قابل چیدمان،
پارکینگ سندی غیرمزاحم،انباری،
قیمت پارکینگ طبق عرف منطقه محاسبه میشود،
بهترین طبقه،تک واحدی،
مشاعات شیک،تمیز و مهندسی ساز،
بهترین لوکیشن منطقه بادسترسی عالی به مترو،اتوبان ها،مراکزخرید،
مراکز درمانی و آموزشی،ایستگاه های بی ار تی و .........

《انواع فایل متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود است تماس بگیرید》

✅((شعبه1))✅
✔ مشاور شما؛حکیمی✔