تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر/کلید نخورده/وفامنش/2طرف نور

75متر/کلید نخورده/وفامنش/2طرف نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
75
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
11٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
148٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
◾️◾️◾️املاک بزرگ ماکان◾️◾️◾️

❇️سهیل جم هستم
کارشناس تخصصی امور ملکی در منطقه

76متر کلید نخورده
1خواب استاندارد مستر
2طرف نور مستقیم
متریال برند درجه 1
ورودی از لابی شیک و مجلل
لابی من و سرایدار 24 ساعته
پارکینگ،انباری،اساسنسور
واقع در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه

◾️املاک ماکان بزرگ ترین املاک هروی◾️
◾️ادرس دفتر:ضلع جنوب شرقی میدان هروی◾️