تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر2خواب تکواحدی(سرمایه گذاری)

75متر2خواب تکواحدی(سرمایه گذاری)

1 سال پیش در درب دوم

متراژ
75
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
پیشنهاد ویژه ما به شما

موقعیتی خاص جهت سرمایه گذاری و سکونت
به راحتی و با کمترین مبلغ شما رو در منطقه 3 با دسترسی عالی به شمرون
ساکن میکنیم ......

75 متر دو خواب
نور گیر عالی
دسترسی عالی
سند شخصی
پارکینگ و انباری
طبقه اول بدون آسانسور ........

دسترسی و قیمت و شرایط بدون تکرار

فرصتی طلایی ..........
تماس از 8 صبح الی 24

تماس آخر رو با ما داشته باشید
اتابک هستم مشاور شما در فروش واحد های ارزان و بقیمت و سرمایه گذاری

تماس آخر رو با ما داشته باشید