تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متری/شهرک ناز/خوش نقش/رهن350/مسکن علیزاده

75متری/شهرک ناز/خوش نقش/رهن350/مسکن علیزاده

1 سال پیش در فردیس

متراژ
75
ساخت
1386
قیمت کل
1٬853٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬706٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
به نام خداوند رنگین کمان

✅کد4015✅

⭕️خوش نقش
✅رهن350
⭕️سالن پرده خور
⭕️کف سرامیک
⭕️دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی
⚠️جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

✅مشاور و امین شما : عرشیا⚜️

❇️✴️خدماتی که لیاقتش را دارید، افرادی که به آنها اعتماد دارید✴️❇️

⚜️املاک علیزاده با بهترین فایلینگ منطقه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد

با بیش از هزار فایل و اگهی فعال

☑️برای بازدید و اطلاع از تمامی فایل ها و فایل های مشابه به سایت مسکن علیزاده دات کام مراجعه فرمایید(املاک علیزاده پایان جست و جو)✅