تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر 2خواب/پونک/کم واحد/سرمایه گذاری

76 متر 2خواب/پونک/کم واحد/سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
76
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
83٬552٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚠️توجه ⚠️توجه ⚠️

✳️⚛️✳️مالک شدیدا فروشنده✳️⚛️✳️

⚜️⚜️⚜️مناسب سرمایه گذاری⚜️⚜️⚜️

...همه چی مهیاس واحد ریالی هزینه ندارد...

76 متر سندی
2 خواب استاندارد

طبقه اول واقعی
پارکینگ انباری بالکن

کم واحد کلا 7 واحد
فول بازسازی شده

قابلیت وام تا 960
قابلیت رهن تا 800

سند آماده انتقال
واحدهای مشابه در منطقه موجود میباشد

✴️کارشناس و مشاور تخصصی ملک
◀️رجبی