تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر اپارتمان / 2 بر نور گیر / فاز2 اندیشه

76 متر اپارتمان / 2 بر نور گیر / فاز2 اندیشه

2 سال پیش در کرج

متراژ
76
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬289٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
دپـارتمـان امـلاک اوپـال

⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️
⚜️کلیه قرارداد های این دپارتمان با حضور و نظارت وکلای پایه یک دادگستری انجام میشود

✔️ تهاتر با ملک متراژ پایین داخل شهرک فاز 2
✔ 76 متر
✔2خواب مستر
✔ طبقه 2
✔ پارکینگ اختصاصی
✔ کابینت ام دی اف
✔ گاز رومیزی /هود
✔ نور گیری عالی ویو بدون مشرف
✔انباری کمد دیواری
✔️ سند تک برگ
✔️ بهترین سازه شهرک و سازنده به نام / بهترین متریال
✔️ لوکیشن وارد شده لوکیشن دفتر املاک میباشد

شهرک راه اهن
====================

✔️برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فایل های مشابه فقط تماس بگیرید

==================

✔️ کارشناس فروش و اجاره :: امیرحسین اشرفی

====================

آدرس دفتر : اندیشه ، فاز 2 ، جمهوری ، نبش مریم 4، املاک اوپال