تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر / بلوار امامزاده امیرکبیر/ پارکینگ اختصاصی

76 متر / بلوار امامزاده امیرکبیر/ پارکینگ اختصاصی

1 سال پیش در قدس

متراژ
76
ساخت
1400
قیمت کل
2٬584٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
_____دپارتمان املاک شهر ______
76 متر / گواهی عدم خلاف
دارای
آسانسور پارکینگ اختصاصی پلاک شده
انباری تراس
پذیرایی نورگیر
دو خواب استاندارد
پذیرایی مربع
___________________
آدرس دفتر45 متری انقلاب ابتدای خیابان دانش آموز دپارتمان املاک شهر