تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر در لوکیشن منطقه

76 متر در لوکیشن منطقه

2 سال پیش در تهران

متراژ
76
ساخت
1390
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬315٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
76 متر 2 خواب

کلا 18 واحد

❗️سالن قابلیت چیدمان هرنوع سلیقه ای
❗️آشپزخانه در بهترین حالت استقرار و دارای کابینت های فراوان
❗️اتاق خواب ها استاندارد و کمد دیواری های عمیق
❗️نما و مشاعات تمیز
❗️مدیریت قوی
❗️ساختمان آرام و پراز انرژی مثبت
❗️دسترسی به مراکز رفاهی و خرید

⭐️لذت خرید این واحد مثل زدن گل پیروزی تو وقت اضافست⭐️

✅️ املاک بزرگ بارمان✅️

♦️مشاور = شاهی ♦️