تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر در لوکیشنی اعیانی و فول بازسازی شکیل

76 متر در لوکیشنی اعیانی و فول بازسازی شکیل

2 سال پیش در تهران

متراژ
76
ساخت
1387
قیمت کل
6٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
89٬210٬000 تومان
طبقه
3
بالکن
دارد
76 متر دو خواب
فول امکانات طبقه سوم
نور و نقشه بی نظیر و بدون کوچکترین پرتی
اتاق خواب ها کاملا استاندارد
سالن بسیار خوش چیدمان
متریال درجه 1 نما فول گرانیت مشاعات تراورتن
محله بسیار دنج و زیبا (سازمان برنامه شمالی)
کم واحد و سرایدار مقیم با خانواده

واحد تخلیه بازدید با سرایداری از ساعت 13 به بعد

برای احترام به وقت شما و خودمان آگهی کاملا واقعی میباشد

960 تا 1920 وام میگیره
800 رهن میره
4060 تا 5090 نقد میخواد

☎️پاسخگوی تماس های شما از ساعت 8 الی 24
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای علیاری 09129408759

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد