تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر/فلکه دوم/فول

76 متر/فلکه دوم/فول

2 سال پیش در فردیس

متراژ
76
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬774٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
⭕️ 76 متر واقع در فلکه دوم ( بین کانال و فلکه سوم )

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ برای انتخاب مورد پسند شما در کنارتان هستیم
مشاور شما : بختیاری
✅ جهت بازدید ملک تماس بگیرید
✅ تخفیف پای معامله

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

آژانس املاک 30

فردیس، فلکه دوم خیابان 16 شرقی جدید ( کوچه به افرین ) املاک 30