تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متری/بازسازی کامل/مخصوص مشکل پسندان

76 متری/بازسازی کامل/مخصوص مشکل پسندان

2 سال پیش در فردیس

متراژ
76
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬710٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
(به نام آنکه جان را فکرت آموخت )
✅️ واحد 76متری دوخواب
✅️سند تک برگ

✅️کد فایل A3-741

⭕️جهت بازدید یا خرید با ما تماس بگیرید و حضورا به دفتر مراجعه فرمایید.

⬅️مشاور شما :خانم حیدری

آدرس دفتر :فلکه سوم خیابان 28 شرقی طبقه 4 ساختمان رضوی و مهندسین املاک اهوراملک
اهوراملک کلید خانه ی شماست
با ما رویای خود را معماری کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیر امیری اهورا ملک

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما