تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متری وام دار / مهرشهر

76 متری وام دار / مهرشهر

10 ماه پیش در مهرشهر اهواز

متراژ
76
ساخت
1404
قیمت کل
3٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬000٬000 تومان
طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
املاک کاریزما
نشانی: مهرشهر 24 متری اصلی (ساختمان بهشتی)

مشخصات ملک:
✅ساختمان جنوبی 5 طبقه 9 واحد
✅76 متر واحد جلو
✅2 خواب کمددیواری
✅طبقه 3
✅دارای 350 میلیون وام نهضت ملی
✅قابلیت رهن دادن ملک به مبلغ 500 میلیون

جهت بازدید از ملک و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: