تائید
فروش مسکونیآپارتمان76متر/2خواب/برج مجلل بام پونک

76متر/2خواب/برج مجلل بام پونک

2 سال پیش در تهران

متراژ
76
ساخت
1398
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
11
مشتری ولی نعمت ماست
▪️متراژ واحد: 76
▪️تعدادخواب:2
▪️تعدادپارکینگ:1
▪️ارتفاع سقف:3/20
▪️متراژ تراس : مجزا از متراژ واحد

《《اولین بازدید《《 مساویست》》 خرید》》

سرمایه گذاران عزیز بشتابید !!!!

《استفاده از استراکچر بتنی با مقاومت بالا تمامی دیوار ها 》

▪️سندآماده انتقال

⁉️پاسخ گویی24ساعته و مشاوره رایگان⁉️

✅خدمات رسانی حتی در ایام تعطیل✅

⬅️بنده احمد کاویانی کارشناس امور ملکی شما با بیش از 7سال سابقه کار در منطقه با افتخار آماده خدمت به شما بزرگواران در امر خرید و فروش ملکتان میباشم ➡️

***********
0️⃣9️⃣1️⃣2️⃣2️⃣2️⃣8️⃣1️⃣6️⃣5️⃣9️⃣

✅اعتماد شما افتخار ماست ✅