ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
76متر/بازسازی کامل/ویو ابدی/تاپ لوکیشن
76متر/بازسازی کامل/ویو ابدی/تاپ لوکیشن
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
76
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬631٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
76متر خوش نقشه ✅
بازسازی صفرتاصد ✅
ویو فضای سبز فوق العاده ✅
دو خواب ✅
واحد سمت افتاب غرق نور ✅
موقعیت مکانی عالی ✅
سند آماده ✅
⚜️_____________________________________⚜️
کف پارکت ✅
کابینت وکیوم ✅
کمددیواری ✅
کاغذدیواری ترکیبی ✅
پارکینگ ✅
انباری ✅
⚜️_____________________________________⚜️
◼️واحد تخلیه◼️
◼️بازدید آزاد◼️
◼️بازدید=خرید◼️
««جهت اطلاعات و بازدید تماس بگیرید»»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
امید حسین پور
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت