ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
76متر / بلوارعدل / سرمایه گذاری
76متر / بلوارعدل / سرمایه گذاری
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
76
ساخت
1389
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬105٬000 تومان
طبقه
2
❌️ توجه توجه ❌️
⚜️ 76متر 2 خواب⚜️
✅️76فول امکانات
❗️ فول بازسازی ❗️
✅️تا مبلغ 800میلیون رهن کامل قابلیت داره
✔️لوکیشن بی نظیر (باکس پونک)
✔️ 2خواب استاندارد(قابلیت تخت 2نفره)
✔️(+ارتفاع سقف 3نیم متر)
⭕️فایل های مشابه موجود است⭕️
مشاور امور ملکی همراه شما "مهربانی"
........................................................
پیشاپیش از اعتماد شما متشکریم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت