ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
77 متر فروش حیاط، منصور، پاستور، مارالان
77 متر فروش حیاط، منصور، پاستور، مارالان
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬129٬000 تومان
متراژ زمین
77
املاک وکیل
& مرکز آرامش و آسایش و اطمینان خاطر در امور خرید، فروش و رهن و اجاره املاک در اسرع وقت.
✅️کارشناس مربوطه: آقای مهندس فرهنگ
✅️فروش حیاط کوچک به قیمت مناسب در بهترین موقعیت و واقع در تبریز- منصور به طرف اول مارالان _ ایستگاه غیاث
ضلع شرقی: اسکلت فلزی در دو طبقه
ضلع غربی: چوبی قابل نشیمن در دو طبقه
متراژ موجود: 77 متر مربع
محله اعیانی و با فرهنگ و دنج و آرام
تعداد اتاق : 4
امکانات: انشعابات مستقل آب، برق، گاز و تلفن، دارای کمد چوبی و دکوری و کابینت فلزی، انباری و ...
حیاط دلباز بدون دید توسط همسایگان و دارای درخت انجیر.
✅️مرکز تخصصی خرید، فروش - رهن و اجاره
گوشه دنج خود را از ما بخواهید.
✅️کارهای ملکی خود را به ما بسپارید✅️
ادرس دفتر :تقاطع رضانژاد به سمت باغشمال جدید املاک
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت