تائید
فروش مسکونیآپارتمان77 متر هنر معماری،واحد ژورنالی تاپ لوکیشن منطقه 5

77 متر هنر معماری،واحد ژورنالی تاپ لوکیشن منطقه 5

2 سال پیش در تهران

متراژ
77
ساخت
1399
قیمت کل
8٬778٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬000٬000 تومان
طبقه
4
بالکن
دارد
77 متر دو خواب
مالک فروشنده ی واقعی

برای دریافت عکس نما و مشاعات پیام بگذارید
بازدید هر موقع از طول شبانه روز آزاد است
برای احترام به وقت شما و خودمان آگهی کاملا واقعی میباشد

960 تا 1920 وام میگیره
1 میلیارد الی 1200 رهن میره به راحتی
حدودا 6500 الی 7000 تومن نقد میخواد

علیاری9408759-12-09
☎️پاسخگوی تماس های شما از ساعت 8 الی 24
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای علیاری 09129408759

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد