تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر / تراورتن / پونک / فول امکانات

77متر / تراورتن / پونک / فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
77
ساخت
1392
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬350٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
توجه توجه
خوش نقشه ترین و زیر قیمت ترین واحد پونک
.
⚜️واحد سرمایه گذاری⚜️
عکس ها واقعی میباشد
.
77 متر نقشه در حد 90 متر
2تا حیاط خلوت بزرگ
***********