تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر/سالن پرده خور/سه نبش/نزدیک پارک تهرانویلا

77متر/سالن پرده خور/سه نبش/نزدیک پارک تهرانویلا

2 سال پیش در تهران

متراژ
77
ساخت
1377
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬701٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
ارامش و رفاه کامل را با واحد 77 متری تجربه کنید

تمام مشخصات کاملا بدون اغراق و واقعیه……

77 متر دو خواب.......
سازه بینظیر و چشم نواز.......
سالن تماما قدی پرده خور.......
چند قدمی پارک تهرانویلا......
به قدری آفتابگیر هست که مجبور به کشیدن پرده های خونه میشین......
ساختمان سه نبش......
نقشه مهندسی و همه پسند.......

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل بفرمایید

کارشناس و امین شما در منطقه: قاضی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سران ستارخان

با ما بهترین سرمایه گذاری ملکی را تجربه خواهید کرد