تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر/سندار/فول/سبلان/خوش نقشه

77متر/سندار/فول/سبلان/خوش نقشه

2 سال پیش در قم

متراژ
77
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬740٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬597٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
****هوالرزاق****
✅واحد77متری واقع در خیابان سبلان هزاره پنجم طلاب
✅سند شش دانگ قابلیت گرفتن وام
✅کابینت ام دی اف،پکیج ورادیات
✅بهترین موقعیت مکانی
✅نزدیک مسجدحضرت زینب
✅دارای مستاجربه مبلغ120میلیون باماهی5میلیون اجاره به مبلغ اضافه میشود
✅برای اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید

***بهترین خریدخودراباماتجربه کنید***
_______________________
♦️تیم تخصصی مهندسین ومشاورین املاک کومه

♦️مشاورامورملکی شما:حسین ابراهیم پور

♦️آدرس:بلوارسلمان،خیابان هویزه کوچه٢
خط ویژه دفتر:3180_025

♦️لطفاجهت استعلام قیمت ومشاوره درزمینه ی خریدوفروش تماس
بگیرید

***فایلینگ قوی درمنطقه***
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

حسین ابراهیم پور املاک کومه

آژانس املاک کومه

???? کومه میانبری به سمت ملک دلخواه شما ????