تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر / فول امکانات / جنت آباد / سالن پرده خور

77متر / فول امکانات / جنت آباد / سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
77
ساخت
1385
قیمت کل
7٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬753٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا
آگهی فوق کاملا واقعی و عکس ها متعلق ب واحد می باشد .

77متر 2خواب
فول امکانات
پارکینگ/ انباری/ آسانسور/ بالکن
خوش نقشه بدون پرتی
رو به آفتاب سالن پرده خور
باز سازی شده

800 رهن
960 وام
5690 نقد
مشاور : روستائی (املاک بزرگ صاد)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد