تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر /فول امکانات/نوساز/ویووابدی/یاس ها

77متر /فول امکانات/نوساز/ویووابدی/یاس ها

2 سال پیش در کرج

متراژ
77
ساخت
1401
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬545٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
*** فروش فوری ***

+ لوکیشن بینظیر و بسیار روبه پیشرفت +

,,موقعیت عالی جهت سرمایه گذاری و سکونت,,

::: نزدیک به پروژه همت :::

300م رهن در صورت تمایل

/قولنامه ای معتبر با کد رهگیری و تمامی مدارک/

#محمود آباد یاس 10#

طبقه2

__مناسب سخت پسندان__

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

سپهر
***********
***********