تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر * 2 خوابه * بصارتی *

78 متر * 2 خوابه * بصارتی *

1 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1386
قیمت کل
7٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬512٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
باسلام

آگهی 100 درصد واقعی

78 متر نقشه بدون 1 سانت پرتی

2 خواب بزرگ و استاندارد

آسانسور پارکینگ انباری

طبقه آخر ویو ابدی رو به جنوب

دسترسی فوق العاده به 4 بزرگراه

مشاعات شیک و تمیز

لوکیشن فوق العاده

پاسخگوی تماس شما در هر ساعت از شبانه روز هستم☎️

● مشاور امور ملکی و حقوقی : بهشتی ●