تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر/2 خوابه/دوبلکس /فرمانیه

78 متر/2 خوابه/دوبلکس /فرمانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1401
قیمت کل
11٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
148٬717٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭕️اگر از بازدید کردن خسته شده اید
با تک بازدید صاحب خانه شوید⭕️
❎️فایل شخصی کلید نزد اینجانب ❎️
❎️تمامیه عکسها واقعی هست❎️

✅️78متر
✅️دوبلکس
✅️دو خوابه
✅️و......

❌️برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید❌️❌️

✔️آرین راد مشاور و امین شما
✔️تماس 24 ساعته
✔️بازدید هر موقع که دلتون میخواد