تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر/2خوابه/ تاپ لوکیشن /جنت مرکزی

78 متر/2خوابه/ تاپ لوکیشن /جنت مرکزی

1 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬948٬000 تومان
طبقه
3
«به نام یزدان»
باسلام ودرود

✅یک خرید دلچسب
✅تاپ لوکیشن
✅78متر2خواب

مشاور شما امیری