تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر دو خوابه سلامت/قایمیه

78 متر دو خوابه سلامت/قایمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
79
ساخت
1391
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬410٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬506٬000 تومان
طبقه
1
⚜️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان ⚜️
〽️ آخرین جستجو ، اینجاست 〽️

❗️واحد دو خوابه اکازیون برای سخت پسندان
♦️کد آگهی 923

✅سند تک برگ
✅79متری مهندسی ساز
✔️لوکیشن سلامت

❌دارای مستاجر 100 میلیون اجاره 6/500

❌قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون

⭕️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⭕️
____________________________________________
♦️مشاور و کارشناس ملک : خانم بهرامی
مدیریت: آقای حسن فتحی
آدرس دفتر:
قایمیه_فلکه دوم_ کوچه 17/3 شهید ترکیان پلاک 3