تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر/دوخواب/طبقه اول/قایمیه

78 متر/دوخواب/طبقه اول/قایمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
78
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬846٬000 تومان
طبقه
1
✔️پارکینگ محوطه
✔️منطقه امن نگهبانی 24 ساعته
❌قابل رهن تا 250 میلیون
❌بهترین دسترسی به فلکه دوم و بلوار اصلی

✅نزدیکترین دسترسی به تهران
✅منطقه قابل رشد و سرمایه گذاری

/////////////////////////////////////////
♦️مشاور شما :خانم بهرامی
با مدیریت: آقای حسن فتحی
آدرس دفتر: قایمیه فلکه دوم کوچه شهید ترکیان17/3
دپارتمان املاک بزرگ نیکان