تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر فول با پارکینگ/بام مهستان/خوش نقشه

78 متر فول با پارکینگ/بام مهستان/خوش نقشه

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
78
ساخت
1398
قیمت کل
1٬145٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬679٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
با سلام خدمت شما عزیزان

مشاور شما در امور ملکی:آقای اخلاقی

♻️واحد فول
♻️دوخواب
♻️خوش نقشه
♻️متراژ 78
♻️کابینت ام دی اف
♻️تراس بزرگ
♻️گاز رو میزی
♻️هود لمسی
♻️وام تسویه
♻️کف سرامیک
//////////////////////////////////////////////////

⭕لوکیشن ایده ال جهت سرمایه گذاری

//////////////////////////////////////////////////
✅با کمترین قیمت صاحب خانه شوید✅
✅شروع قیمت واحد ها از 500 میلیون تومان✅