تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر هسا ابتدای شهرک فاز 6 پرند

78 متر هسا ابتدای شهرک فاز 6 پرند

1 سال پیش در پرند

متراژ
78
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬256٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
سلام
تصاویر مربوط به خود واحد میباشد
ورودی شهرک میباشد
@@@@@&@&@
در مجاورت همه امکانات رفاهی اعم از نانوایی مغازه سوپر مارکت جانبو مدرسه
مسیر تاکسی با دو دقیقه فاصله
$&$&$&$&&$$$$
در بهترین بلوک 3 طبقه ای که در بازدید مشاهده خواهید کرد
$&@$&@$&&$
وام قدیمی میباشد و قابل تسویه است

بازدید با هماهنگی انجام می پذیرد

مناسب برای سکونت خود تان

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

با کشاورز
در پرند تنها نیستید