تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متر/800دستگاه/70٪پیشرفت

78متر/800دستگاه/70٪پیشرفت

1 سال پیش در دورود

متراژ
78
ساخت
1403
قیمت کل
1٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬205٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام یگانه معمار هستی

پیش فروش واحد های نقلی
بهترین زمان خانه دار شدن
مناسب برای خانه اولی ها
با پیش پرداخت عالی
--------------------------------------------------------
✔️پذیرایی 36متری غرق در نور (خوش چیدمان)
✔️آشپزخانه 12متری(مدل ترک)
✔️2خواب 12و9متری 1خواب مستر
✔️تراس بدون مشرف
✔️پارکینک سندی ،انباری،آسانسور
------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتراز این فایل و فایل های مشابه تماس بگیرید
دپاتمان تخصصی املاک جاکار
مشاورشما :آقای رحمتی