تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متر بالای میدان کاج/نیاز به بازسازی

78متر بالای میدان کاج/نیاز به بازسازی

2 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1380
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
153٬846٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
12
⚜️گروه مهندسین و مشاورین املاکASP⚜️

⚜️بالای میدان کاج ⚜️

⚜️78متربهترین لوکیشن سعادت اباد⚜️

⚜️فایل انحصاری دفتر املاکASP⚜️

تعداد طبقات :12طبقه 4واحدی⚜️

⚜️خرید هوشمندانه در شرایط فعلی بازار⚜️

⚜️مناسب سرمایه گذاری⚜️

مشخصات داخلی⚜️
پلان بی نقص و تفکیک شده✔️
نیاز به بازسازی✔️
2خواب✔️

عکس ها برای این واحد نمیباشد

‏ASPموارد بیشتر متناسب با بودجه وسلیقه شماASP

___________________________________
آدرس:سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج -بالاتر از خیابان عبقری -پلاک 167