ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
78متر خوش نقشه/دوکلله/سه واحدی/سرمایه گذاری/فوول
78متر خوش نقشه/دوکلله/سه واحدی/سرمایه گذاری/فوول
1 سال پیش در پرند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
78
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬128٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
پکیج
هسا بلوک دو رقمی طبقه وسط بهترین نقشه آپارتمانی در پرند
بلوک ساکن دارد کامل دارای مدیریت تاپ و منظم
78 متر مفید ←کابینت کامل. پکیچ رادیات نو . دوخواب کمد دیواری.
تازه نقاشی شده. و .....
مالک فروشنده تخفیف جزئی دارد
فایلهای مشابه موجوده واحد در هر رنجی خواستی فقط تماس
اینجا مشاوره رایگانه
عادل
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک سقفی نو کیسون کوزو هسا مپسا شخصی ساز
تیم تخصصی املاک
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت