تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متر در اشرفی ( رو به آفتاب)

78متر در اشرفی ( رو به آفتاب)

1 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1390
قیمت کل
7٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬025٬000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
زیر قیمت منطقه✨

⭕️سند تک برگ آماده انتقال
⭕️لطفا به قیمت توجه کنید
⭕️امکانات: پارکینگ سندی،آسانسور،انباری،بالکن

✔️78متر 2خواب
✔️جنوبی روبه آفتاب
✔️فرعی دنج و خلوت
✔️سالن مربع قابل چیدمان
✔️2خواب استاندارد با کمد دیواری
✔️مشاعات فوق العاده تمیز
✔️لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ✔️فقط تماس پاسخگو هستم

((مالک فروشنده ))

کارشناس فروش منطقه؛ وکیلی