تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متر2خواب نوساز سند تک برگ ولیعصر ورداورد

78متر2خواب نوساز سند تک برگ ولیعصر ورداورد

1 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1403
قیمت کل
5٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
✅بافت جدید ورداورد ،بهترین لوکیشن ورداورد خیابان ولیعصر✅

✔️جهت جنوبی سالن پرده خور
✔️فول امکانات
✔️خوش نقشه و بدون پرتی
✔️افتاب گیر مستقیم
✔️سازه قوی در منطقه ورداورد متریال ساخت درجه یک
✔️دارای برق اظطراری
✔️دو لاین اسانسور
✔️دارای بالکن قابل چیدمان
✔️سند تک برگ

❌شرایط برای خریداران ❌

(سند تک برگ ازاد قابلیت دریافت وام مسکن 1میلیاردی)
و یا
واحد دارای وام (600 ملیون وام قابل انتقال دارد )

(550ملیون قابلیت رهن ملک)

املاک ورداورد

صادقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سلیم صادقی 0912 808 83 59