تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متری، دو خواب

78متری، دو خواب

2 سال پیش در قم

متراژ
78
ساخت
1392
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬461٬000 تومان

مشخصات واحد:
✅️سالن بزرگ( دو تخته فرش 12متری ).

☑️امنیت بالا، محیطی پر از آرامش و زیبا.
☑️دسترسی فوق العاده به همه امکانات( رفاهی، اجتماعی و آموزشی ).
_________________________________
اوجان، مشاور و کارشناس تخصصی شما سروران گرانقدر.

آدرس دفتر: استقلال دو، جنب مسجد، املاک مهربان.
_________________________________
***با توجه به شرایط و نیاز شما سروران موارد متعددی موجود می باشد***

________لطفا تماس حاصل فرمائید_________