تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متری فول امکانات محبوب مجاز غربی (سیناغربی)

78متری فول امکانات محبوب مجاز غربی (سیناغربی)

1 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1390
قیمت کل
5٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
67٬307٬000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
جنوبی
✅حس خوب مالکیت

✅برای مشاهده عکسهای واحد واتساپ پیام دهید

✅بهترین لوکیشن منطقه بر خیابان سینا غربی
✅تنها خیابان دو طرفه منطقه
✅دسترسی ب مترو و مراکز رفاهی کمتر از 1 دقیقه

✴️فول امکانات
✅پارکینگ سندی غیر مزاحم +200
✅انباری سندی
✅بالکن رو ب آفتاب آسانسور

✅قابلیت دریافت هرگونه وام بانکی
✅قابلیت 700 رهن کامل
✅سند تک برگ آماده
✅مالک فروشنده واقعی

✴️بازدید : خرید
✅مشاور شما رحمانی
املاک طاها شمال ب جنوب نواب محبوب مجازغربی پلاک 388