تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متری/فول/پروژه ایرانخودرو/3طبقه

78متری/فول/پروژه ایرانخودرو/3طبقه

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
78
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬717٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری،املاک مهدی یار بروزترین و قوی ترین فایلینگ منطقه⚜️

⚜️ آپارتمان 78 متری فول (مسکن مهر)
⚜️ طبقه سوم
⚜️ دارای 2 خواب
⚜️ خوش ساخت و خوش نقشه
⚜️ دسترسی راحت به مسیرها و مراکز رفاهی،تفریحی..
⚜️ مکانی آرام و امن جهت سکونت
⚜️ جز پروژه های خوشنام منطقه

✅قابل رهن تا 160 میلیون
✅وام تسویه

آدرس: هشتگرد جدید(مهستان)،فاز هفت بلوار امام رضا(ع),بالاتر از خیابان سرزمین،املاک مهدی یار

ارائه فایل های مشابه نزدیک به بودجه و سلیقه شما

بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل،پاسخگویی تا 12 شب

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.

مشاور شما:خانم شاد