تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متری / نوساز و کلید نخورده / فول امکانات

78متری / نوساز و کلید نخورده / فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1403
قیمت کل
4٬836٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
°••●● مشاورین املاک نیکان ●●••°

✅آپارتمان نوساز و کلید نخورده
⭕کل ساختمان 4 طبقه
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

✅متراژ : 78متر
✅طبقه : اول و سوم (موجود)

⭕ تک واحدی ⭕ دوخوابه
⭕ گرمایش پکیج ⭕ بالکن ، کمددیواری

✅پارکینگ ✅انباری ✅آسانسور

✅تمام واحدها تامین پارکینگ شده است.
✔عکس ها و فیلم متعلق به خود واحد می باشد.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

✅ نقشه بدون ذره ای پرتی
☑قابل سکونت یا اجاره تا مبلغ 650 میلیون

✅لوکیشن آرام و خلوت
☑هر ساعتی از روز آماده بازدید به شما عزیزان هستیم.

☎️ مشاور ملکی شما خانم شعبانی ☎️

°••● آدرس املاک نیکان ●••°
سه راه اذری، خ لقمان حکیم، نبش کوچه براتلو