تائید
فروش مسکونیآپارتمان79 متر 2 نبش قدرالسهمی (250 متر زمین)شهریار وایین

79 متر 2 نبش قدرالسهمی (250 متر زمین)شهریار وایین

2 سال پیش در شهریار

متراژ
79
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬528٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
⛔️⛔️⛔️عقب نمانید⛔️⛔️⛔️

❌از گرانی بازار مسکن عقب نمانید❌

با سلام و احترام

⭐️حاجی پورم کارشناس ملک و مهندس عمران بصورت مشاور تخصصی در کنارتونم⭐️

✅با داشتن مشاوری تحصیل کرده و با سابقه با خیال راحت خرید کنید و پول و سرمایتونو دو برابر کنید✅

⭐️مشخصات ملک
79 متر
4 واحدی
طبقه اول
دو خواب
پارکینگ
انباری
بالکن
زمین 250 متر
2 نبش
10.5 بحر
کابینت تکمیل

⭐️شرایط پرداخت
یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان وام
سیصد میلیون تومان رهن
یک میلیارد و صدو هفتادو هشت میلیون تومان نقدینگی

✨حاجی پورم کارشناس و مهندس عمران در شهرک وایین✨

جهت بازدید و اطلاع از فایلهامون فقط کافیه با من تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس علیرضا حاجی پور

آژانس املاک مسکن7000