ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
79 متر دو خواب قلندری فول سندی
79 متر دو خواب قلندری فول سندی
2 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
79
ساخت
1385
قیمت کل
3٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬405٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
بنام خدا
اگر دنبال یه واحد سندی با لوکیشن خوب میگردی که همه امکانات رو داشته باشه این مورد می تونه یکی از بهترین گزینه ها براتون باشه
فقط واحد در رهن مستاجر تا آخر تیر ماه
مبلغ ودیعه 110 میلیون
مبلغ اجاره بها 6/5 میلیون
❌❌❌مورد های مشابه موجود است ❌❌❌
شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در تمامی ساعات روز تماس بگیرید
آدرس : گلشهر مابین افتخاری و صفاریان املاک آ.ب.آ
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت