تائید
فروش مسکونیآپارتمان79 متر مرکز شهر / مهندسی ساز

79 متر مرکز شهر / مهندسی ساز

1 سال پیش در شهریار

متراژ
79
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬531٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️⚜️«به نام یگانه معمار هستی»⚜️⚜️⚜️
✴️✴️«املاک بزرگ ارگ»✴️✴️

واحدی در بهترین لوکیشن منطقه
فرعی دنج و آرام
همسایگان مسولیت پذیر (همه مالک هستن)
مدیریت ساختمان قوی
**** **** ****
79 متر سندی رویتی 85متر
بالکن مناسب و قابل استفاده
بدون یک سانت پرتی
دوخواب استاندار
%%%% %%%% %%%%
قابلیت دریافت وام تا 960میلیون
رهن واحد به بهترین قیمت

بازدید این واحد رو از دست ندهید
________________
مشاور شما رحمانی
________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد