تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متر 2خواب سالن پرده خور

79متر 2خواب سالن پرده خور

2 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1388
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬455٬000 تومان
طبقه
5
79متر

2خواب

سالن پرده خور

تاپ لوکیشن

سرایداری مقیم

باز سازی شده ایتالیایی

کابینت منبران

2کله نور

فول امکانات

محله ای دنج و ارام

دسترسی آسان به مترو

دسترسی آسان (اشرفی اصفهانی،آیت الله کاشانی)

زیر قیمت منطقه