تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متر/اشرفی/ 7 ساله /فول امکانات /تراورتن

79متر/اشرفی/ 7 ساله /فول امکانات /تراورتن

2 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1395
قیمت کل
7٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬506٬000 تومان
طبقه
2
⚜️⚜️⚜️واحدی مناسب سرمایه گذاری ⚜️⚜️⚜️

79متر 2 خواب استاندارد...
فول امکانات...

پارکینگ و انباری و آسانسور...

خوش نقشه...
بدون پرتی...

سالن پرده خور از پاسیو...

واحدی دنج و آرام با سکوت فراوان...

بازسازی شده کامل ...

نما و مشاعات فوق العاده تمیز (تراورتن )...

قابلیت رهن تا 850 میلیون در این فصل

بازدید با هماهنگی

فایل کاملا شخصی میباشد...

مشاور املاک
مجیدی

***********