تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متر/فول /5ساله /2 پارکینگ سندی /باغ فیض

79متر/فول /5ساله /2 پارکینگ سندی /باغ فیض

1 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1398
قیمت کل
8٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬430٬000 تومان
طبقه
4
79متر 2 خواب.... فول امکانات +امکانات اضافه...

5 سال ساخت نما تراورتن مشاعات تراورتن...

2 پارکینگ سندی هر دو طبقه همکف....

3 انباری 2 انباری سندی 1 انباری داخل واحد...

فوق العاده خوش نقشه بدون پرتی...

کابینت، های گلاس ترک....
کف پارکت آلمانی....

سرویس ها(بهداشتی و حمام ) دو درب...
سرویس ایرانی و فرنگی...

نگهبان و سرایدار مقیم 24 ساعته...

ساختمان فوق العاده خلوت و ساکت با مدیریت فوق العاده عالی...

عکسها و مشخصات متعلق به واحد میباشد...

برای اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید

⚜️این واحد صد در صد مناسب سرمایه گذاری⚜️

مشاور املاک
مجیدی
***********