تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متر/فول امکانات/دو نبش/دامپزشکی

79متر/فول امکانات/دو نبش/دامپزشکی

1 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1394
قیمت کل
5٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬987٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک بزرگ امیران
شعبه استاد معین

زیر قیمت ترین فایل حال حاضر منطقه
فقط تا سه روز

79متر دو خواب

خواب بزرگ و مستر

پارکینگ سندی بدون مزاحم جداگانه محاسبه خواهد سد

مشاور شما:اژدری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

بهنام شعبه مرکزی

آژانس املاک املاک بزرگ امیران شعبه مرکزی

خرید و فروش نهایت 72 ساعت