تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متر/مدرن/بدون کمسیون/اقساط/تهاتر

79متر/مدرن/بدون کمسیون/اقساط/تهاتر

1 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1403
قیمت کل
675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬544٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
16
شعار کافیست!!!!!!
اعتباری باستناد رزومه ساخت در منطقه 22 تهران
تعهد به وعده هایمان اثبات شده
کافیست تماس بگیرید تا تمامی توضیحات را دریافت کنید

❌آگهی های املاک به انواع اسامی قابل تشخیص میباشند،کافیست ببینید واژه آژانس املاک قید شده یا خیر
در صورت نبودن اسمی از آژانس املاک شما با کارمندان ما تماس گرفته اید و خریدی بدون واسطه را تجربه میکنید❌

وام بدون ضامن
سند دار
کد رهگیری
نقل و انتقال در دفترخانه اسناد رسمی
اقساط بلندمدت

کارمند رسمی دفتر فروش مرکزی چیتگر