ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
79متر2خواب/غرق نور.شیک و بی نقص بدون پرتی/ واقعی.
79متر2خواب/غرق نور.شیک و بی نقص بدون پرتی/ واقعی.
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
79
ساخت
1401
قیمت کل
8٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬341٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
9
________⚜⚜
___◇◇متفاوت با آن چیزی که
تا حالا بازدید کرده اید_■□
79متر 2خواب __________》》
_____مناسب خاص پسندان______☆
◻پارکینگ
⬛آسانسور
⬜انباری
⬛بالکن کاربردی
⬜تیم حفاظتی 24ساعته
▫️◽ ⬜ امکان رهن تا یک میلیارد
▪️◾ ⬛ امکان وام تا 940میلیون
مشاور تخصصی خرید و فروش
وحیدپور
منتظر تماس شما هستم ______
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت