تائید
فروش مسکونیآپارتمان79مترفول امکانات واقعی/سالن پرده خور/سندشخصی

79مترفول امکانات واقعی/سالن پرده خور/سندشخصی

2 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1385
قیمت کل
5٬610٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬012٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✅به قیمت سال 1401 خرید کنید رفقا.

✅شرایط مناسب سرمایه گذاری(حداقل10٪زیرقیمت.)
✅خوش قیمت ترین ملک موجود در بازار فعلی.
✅واحد تماما روبه آفتاب
✅بازسازی شده بدون خرج
✅لوکیشن دنج رو به پارک
✅سرایداری24ساعته
✅مالک فروشنده واقعی

❌لازم بذکر است ملک فوق تا خرداد در رهن مستاجر به مبلغ550میلیون ماهیانه3تومن میباشد.

مشاور و همراه شما:شکرزاده
دپارتمان پلاک